Hakkımızda

HakkımızdaElika Real Estate, kendini geleneksel emlak işletmelerinden ayrıştırmış butik nitelikte bir danışmanlık. Çünkü bir Exclusive Buyer’s Agent (Nitelikli Emlak Satın Alma Danışmanları Birliği) üyesi olan şirketimiz, müşterilerinin tercih ve arzularını her şeyin üzerinde görür ve bütçeleri ölçüsünde onlar için mümkün olan en iyi seçenekleri ortaya çıkartır. Elika Real Estate emlak satın alma sürecinin her aşamasında müşterilerinin yanında olur. Bir Elika müşterisi olarak siz de hem emlak arar hem de satın alırken mümkün olan en iyi hizmeti alırsınız. Gerek yaşayacağınız evi gerek küçük sığınağınızı ve gerekse de geleceğe dönük yatırımınızı yapacağınız mülkü seçerken birlikte hareket etmeyi tercih edeceğiniz Elika emlak danışmanları size hem en iyi seçenekleri sunacak hem de satın alma sürecinize destek olacaktır. Elika Real Estate’te çalışan tüm emlak danışmanları müşterilerimize ortak deneyimimizle hizmet eder. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ideal seçenekleri değerlendiren bir Elika emlak danışmanıyla çalışarak hem para hem zaman kazanırsınız.

Hayalinizdeki evi ya da emlak yatırımını aramak için yeterince zamana sahip olmadığınızı biliyoruz. Bu yüzden emlak arama ve satın alma sürecinde karşılaşabileceğiniz her türlü sıkıcı ayrıntıyı sizin adınıza üstleniyoruz. Sizin için en uygun koşullar ve fiyat seçeneklerine ulaşmadan da aramaktan vazgeçmiyoruz. Elika Real Estate size koşulsuz bir bağlılık, ticari mahremiyet ve şeffaf süreç yönetimini bir arada sunuyor. Müşterilerimize sadakat ve güvenle sunduğumuz hizmetlerden siz de yararlanın.

Size özel emlak danışmanlık şirketi Elika şu hizmetleri sunar:

  • Size özel hizmet: Biz yalnızca size çalışır, çıkarlarınızı en iyi şekilde temsil ederiz.
  • Ön bilgi: İhtiyaçlarınızı, yaşam tarzınızı ve bütçenizi konuşarak işe başlarız.
  • Araştırma: Piyasadaki size en uygun seçenekleri bulmak için araştırma yaparız.
  • Erişim: New York Şehri’ndeki taşınmazlara ayrıcalıklı erişim sağlarız.
  • Geri bildirim: En doğru emlakı satın almanız için koşulsuz ve çekincesiz geri bildirimde bulunuruz.
  • Değerlendirme: Karşılaştırmalı Piyasa Analizi yaparak adil piyasa değerlerinde alışveriş yapmanızı garanti ederiz.
  • Pazarlık: Arzuladığınız mülkü en uygun fiyatla satın almanız için sizin adınıza pazarlık ederiz.
  • Diğer hizmetler: Avukatlar ve mortgage danışmanlarıyla yapmanız gereken işlemleri koordine ederiz.

Daha fazla bilgi: Emlak DanışmanlarımızMüşteri deneyimleri

Komisyon

Diğer emlak şirketleri gibi bizim komisyonumuz da satış sürecinde ödenir. Genellikle, emlak danışmanının ücreti satış fiyatının içinde hesap edilir. Bu da olağan bir satışta cebinizden ilave para çıkmayacağı anlamına gelir. Bu noktada asıl soru şudur: Hem sizin hem de satıcı için çalışan biri için para ödemeyi arzu eder misiniz? Bir konut satıldığında, yüzde 6 oranındaki satış komisyonunun yarısı alıcı temsilcisi çalışan emlak danışmanına, geriye kalan yarısı da
satıcı temsilcisi çalışan emlakçıya verilir. Fakat satıcı temsilcisi olarak çalışan bir emlakçı aynı zamanda
alıcıyı da bulduğunda, komisyonun tamamını alır.

Bu noktada konutunuz için ne kadar yüksek bedel biçerseniz, ödeyeceğiniz komisyon da o kadar yüksek olacaktır. Biz arzu ettiğiniz konutu en iyi fiyatla alabilmenizi sağlarız. Önceliğimiz asla yüksek komisyon almak olmayacaktır. İşimizi uzun vadede ancak bizden memnun kalan ve hakkaniyetle çalıştığımızı bilen müşteriliremizle geliştirebileceğimizi biliyoruz.

Elika’ya katılın

Elika Associates alanında gösterdiği başarılarla büyürken, motivasyonu yüksek ve enerjik emlak danışmanlarıyla ekibini genişletmek istiyor. Bize katılmak istemez misiniz?

Daha fazla bilgi: Aradığımız koşulları okuyun ve özgeçmiş gönderin: E-posta

ELIKA REAL ESTATE

433 Broadway, Suite 430
New York, NY, 10013
212-590-0540

ELIKA REAL ESTATE - COPYRIGHT 2018 - ALL RIGHTS RESERVED - PRIVACY - COOKIE - SITEMAP

Let us help you find your home.Email Us
Call Us